Oferta

 • Chcę, lubię, potrafię

  Chcę uczyć się nowych rzeczy i poszerzać swoją wiedzę w różnych dziedzinach lub po prostu wyjść z domu.

  Lubię aktywnie spędzać wolny czas.

  Potrafię podzielić się swoją wiedzą lub umiejętnościami.

   

 • Konkursy biblioteczne

  Organizowane przez GBP w Zwierzynie są znakomitą okazją do promocji literatury, księgozbiorów bibliotecznych oraz samej biblioteki. Z kolei użytkownikom biblioteki pozwalają zaprezentować własną twórczość plastyczną, literacką, rozwijać pasje i zainteresowania z różnych dziedzin sztuki i życia. To także możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Zapraszamy do udziału!

 • Dyskusyjny Klub Książki

  Dyskusyjne Kluby Książki to wspólny projekt Instytutu Książki i Bibliotek Wojewódzkich adresowany przede wszystkim do czytelników korzystających z bibliotek publicznych.  

 • W bajkowym świecie książek

  To niezwykle ważne, by od najmłodszych lat kształtować nawyki czytelnicze. Poprzez wizyty w bibliotece, głośne czytanie, zabawy literackie, plastyczne i ruchowe dzieci zaprzyjaźniają się z książkami na całe życie. ..
 • Lekcje biblioteczne

  Warto być świadomym czytelnikiem i użytkownikiem biblioteki. Aktywnie prowadzone lekcje biblioteczne dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum utrwalają w młodych ludziach nawyki czytelnicze oraz wprowadzają w świat książek, katalogów i bezpiecznego Internetu.
Strony: