Biblioferie 2018 - Olimpijskie zmagania w bibliotece

Z feriami to trochę tak jak ze świętami Bożego Narodzenia, wszyscy marzymy i łudzimy się że może jednak w tym roku będą białe. No cóż, aż ciśnie się na usta, nie tym razem. Jednak bez względu na to czy są białe czy buro-szare w jakiś sposób trzeba zagospodarować nadmiar wolnego czasu naszych dzieci. Tradycją lat ubiegłych Gminna Biblioteka Publiczna w Zwierzynie przygotowała specjalną zimowo-olimpijską ofertę zajęć dla wszystkich  którzy nie lubią siedzieć w domu, a za to lubią  ruch i dobrą zabawę. Od dwunastego do szesnastego lutego zarówno w bibliotece w Zwierzynie jak i w filii w Górkach Noteckich odbywały się zajęcia pod hasłem „Olimpijskie zmagania w bibliotece”. Przez cały tydzień poznawaliśmy historię zimowych igrzysk olimpijskich,  olimpijskie symbole i różne, nie zawsze popularne w naszym kraju olimpijskie dyscypliny  sportu. Oprócz pań bibliotekarek tegoroczne zajęcia poprowadzili rożni animatorzy i instruktorzy. W poniedziałek wraz z panią Żanetą Lipińska szyliśmy olimpijskie maskotki. We wtorek zajęcia taneczno-sportowe poprowadziła Pani Krystyna Błauciak, zaś środa, to dzień sportów walki w tajniki których wprowadzał nas pan Adam Kulczycki. W czwartek uczyliśmy się cierpliwości odpowiedzialności od pani Jolant Szarek-Rój i jej czworonożnych przyjaciół. Zaś na zakończenie naszych tegorocznych feryjnych zajęć pojechaliśmy do kina na „Pszczółkę Maję: miodowe igrzyska”. Wszystkim dzieciom  biorącym udział w tegorocznej akcji Biblioferie 2018 dziękujemy za bardzo liczny udział i zapraszamy do naszej biblioteki przez cały rok.

• Ferie zimowe w Bibliotece - foto 1

• Ferie zimowe w Bibliotece - foto 2