IV Forum Kobiet Aktywnych - relacja

Co oprócz głodu zaspakajamy jedzeniem? W jaki sposób i po co przygotowywać kiszonki i octy z ziół? W jakich schorzeniach zastosować nawłoć kanadyjską, a w jakich żółtlicę drobnokwiatową? Jak mądrze się suplementować? Na te wszystkie pytania i wiele innych można było uzyskać odpowiedzi 19 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zwierzynie podczas IV Forum Kobiet Aktywnych. Tegoroczna edycja poświęcona była działaniom profilaktycznym i prozdrowotnym. Swoimi pasjami, wiedzą i doświadczeniem dzieliły się z nami: Małgorzata Herberg, z wykształcenia biotechnolog, specjalista terapii biorezonansem oraz trycholog. Paulina Sobczak - masażystka, fizykoterapeutka oraz pasjonatka ziół, Barbara Jasnowska-Zięba – psychodietetyk, Lucyna Szołno – psycholog i instruktorka tańca, Natalia Szoppe - studentka pielęgniarstwa. Był czas na wykłady, konsultacje indywidualne, naukę bachaty oraz wspólny spacer Nordic Walking, który poprowadził pan Marcin Chwalencki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wszystkim przybyłym, mieszkańcom naszej gminy, gmin sąsiednich oraz gościom z Niemiec serdecznie dziękujemy za przybycie, aktywny udział i zapraszamy za rok na kolejne V forum.

Zadanie zostało sfinansowane w ramach Funduszu Małych Projektów Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020.

• IV Forum - relacja 4

• IV Forum - relacja 3