Otwarcie Filii GBP w Zwierzynie

• Otwarcie Filii GBP w Zwierzynie

adres Fili Gminnej Biblioteki Publicznej w Górkach Noteckich

Ulica Cmentarna 2 to nowy adres Fili Gminnej Biblioteki Publicznej w Górkach Noteckich. Nazwa ulicy jak z horroru, ale za to obiekt piękny.

10 grudnia Wójt Gminy Zwierzyn Eugeniusz Krzyżanowski wraz z dyrektorem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki w Gorzowie Wlkp. Edwardem Jaworskim dokonali uroczystego otwarcia nowej placówki. Nowa siedziba to ponad 200 m² na które składa się wypożyczalnia, czytelnia, kącik dla najmłodszych z miejscem do zabawy. Na uroczyste otwarcie przybyli radni Gminy Zwierzyn, przedstawiciele Wykonawcy, członkowie DKK oraz rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia teatralne w bibliotece. Dzieci pod okiem pań bibliotekarek przygotowały specjalnie na ta okazję przedstawienie „Co to znaczy, czyli słownik frazeologiczny dla najmłodszych i nie tylko”.

Zapraszamy wszystkich czytelników do nowej biblioteki.