Spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel

Spotkania z książką ciagle trwają. Za nami kolejne wydarzenie. Tym razem w obu naszych placówkach gościliśmy wspaniałą autorkę książek dla dzieci i młodzieży Panią Annę Czerwińską-Rydel. Uczestnicy naszego spotkania autorskiego z wielkim zaciekawieniem słuchali o wielkich bohaterach jej powieści biograficznych. Zadawali pytania i próbowali zaprzyjaźnić się z Monią czyli suczką, która razem z autorką odwiedziła nasze biblioteki w ramach projektu "No i będę Wam czytać o czym chcecie?” – spotkania z książką w Gminie Zwierzyn, które otrzymało dofinansowanie w wysokości 8.800 zł ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

• Dziewczyna wraz z autorką. Robią sobie zdjęcie. W tle na tablicy interaktywnej wyświetlony plakat promujący wydarzenie
  • Autorka siedząca na kanapie. W tle na tablicy interaktywnej wyświetlony plakat promujący wydarzenie.
  • Dziewczyna wraz z autorką. Autorka podpisuje książkę. W tle na tablicy interaktywnej wyświetlony plakat promujący wydarzenie
  • Suczka Monia. Śpi.
  • Dzieci uczestniczące w spotkaniu autorskim. Na dalszym planie Anna Czerwińska-Rydel. W tle na tablicy interaktywnej wyświetlony plakat promujący wydarzenie
  • Dziewczyny ustawione w kolejce po podpis do Anny Czerwinskiej-Rydel. W tle na tablicy interaktywnej wyświetlony plakat promujący wydarzenie