Spotkanie z Magdaleną Grzebałkowską i Ewą Winnicką w Zwierzynie

„Długo wydawało im się, że wciąż się świetnie zapowiadają, a prawdziwe życie jeszcze przed nimi. Sukcesy, super szczęście, te rzeczy. Teraz okazuje się, że zanim rozwinęły skrzydła, czas je zwinąć….” Jak to jest z tym starzeniem i wypadaniem z obiegu? Czy po 50 jesteśmy skazane na niebyt? Czy świat jest zarezerwowany tylko dla młodych i pięknych, a ci bogaci w życiowe doświadczenie i mądrość, którą jak wiadomo nabywa się z wiekiem są niepotrzebni? Tymi trudnymi zagadnieniami postanowiły zając się dwie znane dziennikarki, reporterki i pisarki Ewa Winnicka i Magdalena Grzebałkowska. O swoich doświadczeniach, rozterkach i spostrzeżeniach najpierw opowiadały w podcaście, który zdobył dużą popularność, a następnie wspólnie napisały książkę pt. „Jak się starzeć bez godności” gdzie z dużą dawka poczucia humoru rozprawiają się z problemem starzenia się i wszystkim co z tym się wiąże, od zmarszczek poczynając, a na zdrowiu kończąc. A jeśli jest książka to jest czas na spotkania z czytelnikami. 9 grudnia obie panie gościły w GBP w Zwierzynie. Podczas spotkania z przymrużeniem oka mówiły o tym co je nurtuje, co leży im na sercu i jak wspólnie możemy zmieniać rzeczywistość.  Był czas na rozmowy, wymianę zdań, autografy i wspólne zdjęcie. Spotkanie odbyło się w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

• Grupa DKK ze Starego Kurowa pozująca do zdjęcia wraz z autorkami Grzebałkowską i Winnicką. Siedzą na zielonej kanapie i zielonych fotelach. W tle ekran a na nim widnieje plakat promujący trwające już spotkanie
  • Na pierwszym planie publiczność z uwagą słuchająca autorek. Na dalszym planie autorki siedzą na zielonej kanapie. Obok nich Pani Bibliotekarka.
  • Seniorki ze Zwierzyna pozujące do zdjęcia z autorkami. W tle ekran a na nim plakat promujący już trwające spotkanie autorskie
  • Uczestniczka klubu DKK ze Zwierzyna pozująca do zdjęcia z autorkami. Wszystkie trzy Pani uśmiechają się. Siedzą na zielonej kanapie